Burger fit - Zdrowo jeść

Jak jeść, żeby się najeść i nie przytyć?

Burgery serwowane w Grill Way’u są bardzo zdrowe ze względu na składniki, z których są przygotowywane. 100% wołowina, świeże warzywa, małe ilości sosu w prawdziwym pieczywie, to mocne kalorie i niezbędne węglowodany, których potrzebujemy.

Dla tych, którzy stosują bardziej rygorystyczną dietę lub mają ochotę na coś na prawdę lekkiego, mamy Fit Burgera. Fit Burger składa się ze 100% wołowiny – grillowanej na własnym tłuszczu, świeżych warzyw i wieloziarnistej bułki z otrębami. Do smaku, zamiast sosów dodaliśmy trochę łagodnej pasty paprykowej. Fit Burgera można śmiało jeść podczas diety i nie mieć wyrzutów sumienia. Fit Burger z bułką otrębową to lekki i zdrowy posiłek  Pycha! 330g

100% wołowina, pasta paprykowa, świeży ogórek, rukola, czerwona cebula, opiekana bułka otrębowa.

Moda na zdrowie!

Na temat zdrowego odżywiania, zostały napisane tomy książek, Dietetycy i specjaliści do spraw żywienia nieustannie opracowują cudowne diety, prześcigając się w tym co dla nas najlepsze. Tworzą specjalistyczne tabele kaloryczne i zasady zdrowego odżywiania, dzieląc wszystko na cząstki i atomy. Wszystko dopasowują do konkretnego trybu życia pacjenta, jego wagi i budowy ciała. Swoje naukowe badania ogłaszają Światu.

…ale ważna jest także, a może najważniejsza, przyjemność z życia i przyjemność z jedzenia. O tym nie warto zapominać!

BURGERY ŁAGODNE SMAKI

100% wołowiny 150g mięsa w jednej porcji