Wielki burger w stylu amerykańskim

Wielki Burger – Pyszne Jedzenie, Wspaniałe Jedzenie!

Grand American Burger został stworzony dla Bardzo Głodnych Ludzi. Dla ludzi, którzy potrzebują szybko zjeść dużo dobrego jedzenia. Dla ludzi, dla których bardzo ważny jest smak, dobra jakość jedzenia i dobra cena!

Są ludzie, którzy w ciągu dnia nie mają czasu na zabawę i restauracyjne pitu, pitu – Ciężko pracują i potrzebują konkretnie zjeść. Są ludzie, którzy potrzebują szybko i tanio najeść się do syta. Potrzebują dostarczyć sobie dużo energii, ale nie zadowolą się byle czym – To właśnie dla takich ludzi został stworzony Grand Burger – Wielki, Pyszny i Wspaniały!

Wspaniały Grand Burger z wielkim kawałkiem grillowanej wołowiny z serem cheddar i niesamowicie pysznym i sytym plackiem serowym – otoczonym chrupiącą panierką – to jest konkret. …a reszta to świeże warzywa, trochę zieleniny, trochę pysznego sosu i chrupiąca buła, która to wszystko zamyka. – 480g

100% wołowina, panierowany placek serowy, ser cheddar, świeży pomidor, miks sałat, czerwona cebula, ogórek konserwowy, sos koktajlowy, ketchup, opiekana bułka pszenna z sezamem.

Wielki Burger z pysznym serem w panierce
Grand American Burger z Panierowanym Plackiem Serowym