Smaczne Burgery
Pyszne Burgery

Amerykańskie Burgery, które serwujemy w naszym lokalu to pieczołowicie przygotowane kanapki z grillowanego mięsa wołowego i świeżych warzyw. Burgery przygotowywane są na bieżąco po zamówieniu. Wołowina grillowana jest bezpośrednio przed podaniem ! Codziennie rano wraz ze świeżymi warzywami dostarczane są do naszej Burgerowni świeże chrupiące bułki. W trakcie grillowania mięsa, opiekane są również bułki, następnie układane warzywa i dodawane sosy. Od momentu zamówienia do podania gorącej kanapki upływa kilka minut. Nasze Burgery nie są odgrzewane, ani odświeżane. Można powiedzieć, że Nasi Goście jedzą wprost z grilla. I to jest właśnie sekret wspaniałego smaku naszych Burgerów.

Przykładamy wielką wagę do tego, aby nasze burgery były najwyższej jakości – przykładamy też wiele starań, żeby smak naszych potraw był wyśmienity i przede wszystkim  niezmienny.

Burgery ,,Na Wynos,, tracą walory smakowe i nie spełniają naszych najwyższych norm jakości – dlatego nie polecamy jedzenia na wynos oraz NIE PROWADZIMY DOSTAWY NA TELEFON.

Wszystkich Gości SERDECZNIE ZAPRASZAMY do naszego lokalu i spróbowania naszych potraw na miejscu prosto z grilla.

BURGEROWNIA – Grill Way Bar

Otwarte CODZIENNIE od 12.00 do 22.00

07-200 Wyszków, ul. I Armii Wojska Polskiego 11