Grill Way nr 1 w serwisie TripAdvisor

Grill Way Bar – American Burger Nr 1 wśród 5 Restauracji w Wyszkowie w rankingu opracowanym na podstawie opinii podróżnych TripAdvisor

Turyści i Podróżni, którzy zatrzymali się w Wyszkowie, wybrali restaurację Grill Way Bar – American Burger – Po wizycie w wyszkowskiej Burgerowni wyrazili swoją opinię w największym i najbardziej opiniotwórczym serwisie dla turystów TripAdvisor

15 najlepszych opinii na temat Grill Way Bar w TripAdvisor

Burgerowy Wieczór

Super burgery polecam naprawdę rewelacja !!! Jadłem w różnych miejscach i uważam że te są najlepsze jakie do tej pory jadłem !!!

Najlepsze burgery w okolicy!!!

Zdecydowanie najlepsze burgery w okolicy, zachwycają wielu moich znajomych, którzy wpadają w odwiedziny, a do tego w przystępnej cenie! Zdecydowanie polecam!!!

Najlepsze burgery jakie jadłam!

Zjeść smacznego, ale i zdrowego burgera graniczy z cudem? Jednak Grill Way’owi się udało! Oczywiście warto spróbować każdego, składniki są tak starannie dobierane, i tak do siebie pasują, że aż przykro przeżuwać ostatni kęs – bo chciałoby się więcej!

super!!!

Klimatyczne i sympatyczne miejsce. Bardzo dobra i smaczna kuchnia. Bardzo fajne miejsce na obiad i deser. Obsługa szybka i miła:) Polecam

Świetne burgery

Świetne burgery, ciekawe kompozycje smakowe, dobra obsługa. Byłem w Wyszkowie przejazdem i nie żałuje, że akurat to miejsce wybrałem na zabicie głodu.

Przyjemny pobyt

Dobre jedzenie, szybko podane, miła obsługa umiejąca dobrze doradzić, lokal ciekawie urządzony, polecam.

Ekstra

Nie sądziłem, że typową wielkomiejską burgerownię znajdę w takim miejscu. Bułka bardzo dobra, dodatki świeże, sos ciekawy i oryginalny. Obsługa uprzejma a danie przygotowali błyskawicznie. Polecam. Widać to też po tym, że cały czas są tu klienci.

Smakowite

Obiad rodzinny w burgerowni jak najbardziej wart polecenia, burgery pszepyszne. Porcje duże, obsługa miła, fajna atmosfera, polecam

Dobra burgerownia

Świetne miejsce jak na Wyszków. Ich najmocniejsza strona jest menu które urozmaicone jest kilkoma ciekawymi połączeniami smaków. Świetne miejsce na krótki wieczorny wypad ze znajomymi…

Doskonałe

Doskonałe jedzonko, miła obsługa. Trzeba odwiedzić to miejsce by się samemu przekonać i poczuć te wyjątkowe rarytasy

Najlepszy na świecie!

Wspaniali właściciele, świeże jedzenie i przystępne ceny to recepta na sukces tego miejsca. Szczególnie polecam strong cheese burger z bekonem. 🙂

Wielkie pozytywne zaskoczenia

Wielkie było moje miłe zaskoczenie, nie spodziewałem się takiego miejsca w Wyszkowie (może to krzywdzące dla Wyszkowa, ale z perspektywy Warszawy, takie się ma wyobrażenie o mniejszych miastach). A tu bardzo ładny, nowoczesny lokal, widać rękę dobrego architekta, ale to tylko dodatek do doskonałych hamburgerów w przystępnej cenie. Nie pamiętam kiedy jadłem ostatnio takie hamburgery, chyba bardzo dawno temu. Niech się schowają wszystkie warszawskie miejsca. Gorąco polecam!!!

Mega dobry burger

Przyjeżdżamy z dziewczyną specjalnie z Warszawy na burgera w Grill Way Bar. Duże smaczne burgery w czystym lokalu i miłej atmosferze. Polecam !

Wspaniałe hamburgery

Wow! Restauracja ta wie, jak stworzyć wybór znakomitych hamburgerów. Wybór jest ogromny, jakość jest fantastyczna, a frytki są pyszne. Dwa kciuki w górę! Również wnętrze i obsługa są świetne!

Po prostu niesamowity

Jeden z najlepszych burger stawów, w jakim kiedykolwiek byłem. i byłem w dużo! Byłoby to najlepsze burgery w Helsinkach Helsinki jeśli jeden z nich. Obsługa na najwyższym poziomie. Hamburgery, najlepsza.

 

Bardzo dziękujemy!

Ekipa Grill Way’a