Grill Way Bar – Restauracja Rodzinna

Trójmiejski Magazyn Together podpowiada, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania idealnego miejsca na rodzinny obiad na mieście.

Gdzie zjeść rodzinny obiad na mieście?

Najważniejsze kryteria, jakimi powinniśmy się kierować przy wyborze restauracji  na rodzinny obiad to; jakość potraw, dobra cena i fachowa obsługa. Dobrze, jeśli jest również miła atmosfera i ciekawy wystrój lokalu.

Najlepszym przykładem idealnej restauracji serwującej zdrowe jedzenie jest nowa burgerownia Grill Way Bar przy ul. Świętojańskiej 108, w Gdyni.

Modny loftowy wystrój restauracji zachęca do wejścia. Nowoczesna surowa aranżacja z betonu, cegieł i drewna tworzy wyjątkowy klimat i atmosferę. Pierwsze wrażenie eleganckiego i przestronnego wnętrza oraz bardzo miła obsługa może sugerować wysokie ceny, ale nic bardziej mylnego. Pomimo wysokiego standardu lokalu i prestiżowej lokalizacji ceny treściwych potraw zaczynają się już od 14.00 pln.

W menu restauracji można znaleźć mnóstwo fantastycznych burgerów sporządzonych ze 100% wołowiny, świeżych warzyw dostarczanych każdego dnia do restauracji i prawdziwego pieczywa wypiekanego według starych receptur przez lokalną piekarnię z tradycjami.

Wyjątkowy smak i aromat serwowanych burgerów zawdzięczamy specjalnie opracowanej technice grillowania i odpowiednim składnikom. Burgery w kilkunastu wersjach smakowych różnią się dodatkami i rodzajem sosów. Podawane są w dwóch rozmiarach; 150 i 300 g mięsa w jednej porcji.

Wysokogatunkowe mięso wołowe grillowane jest tuż przed podaniem, zawsze w stopniu średnio wysmażonym (można poprosić o inny stopień wysmażenia). Świeże warzywa krojone na bieżąco, specjalnie skomponowane sosy i dodatki oraz opiekana wytrawna bułeczka. To wszystko sprawia, ze smak burgerów jest wyjątkowy i niepowtarzalny.  Na liście burgerowego menu znajdują się również propozycje z kurczakiem, łososiem oraz całkowicie bezmięsne.

W restauracji Grill Way Bar – American Burger prócz różnorodnych burgerów są także dania liht podawane w formie sałatek oraz szybkie przekąski, tj; frytki, nuggetsy i krążki cebulowe.

Idealne miejsce na rodzinny obiad na mieście, które koniecznie należy odwiedzić  to Grill Way Bar, ul. Świętojańska 108, Gdynia. więcej na: FB/grillwaygdynia