Lokal w stylu Industrialnym


Wnętrza w stylu Industrialnym zarezerwowane dla modnych burgerowni

Wnętrza najmodniejszych restauracji zawsze stylizowane są zgodnie z aktualnie panującymi trendami w modzie i designie. Każda nowa restauracja urządzona przez projektantów i stylistów spełnia wymogi rynku jeśli chodzi o modę i panujące trendy. Wszystko musi być spójne z oczekiwaniami gości, którzy będą odwiedzać nową restaurację. Modne kolory, dekoracje, meble i wyposażenie lokalu oprócz panujących trendów i mody muszą bezpośrednio nawiązywać do charakteru restauracji i rodzaju potraw serwowanych w lokalu.

Bowiem trudno wyobrazić sobie BAR Mleczny serwujący tanie pierogi w stylu PAŁACOWYM. Bar z Kebabem w stylu EKO-RUSTYKALNYM lub PROWANSALSKIM.

A największą hańbą dla stylisty i projektanta wnętrz będzie pomieszanie tych różnych stylów, tylko dla tego że są aktualnie modne.

Styl Pałacowy narzuca pewne maniery, oczekuje od gości odpowiedniego stroju i sporej zawartość portfela, dlatego we wnętrzach urządzonych w tym stylu źle się mogą poczuć osoby, które wpadły na krokieta lub szybki obiadek.

Sielsko-lawendowy styl prowansalski idealnie pasuje do wnętrz wiejskich i spokojnych rodzinnych klimatów. W takich restauracjach dobrze będą czuć się rodziny z dziećmi i osoby starsze. Ten styl idealnie pasuje na przykład do kuchni włoskiej.

Jeśli chodzi o kuchnie włoską i rodzinne klimaty, nie przystoi, aby rodzinna Włoska Restauracja wyglądała jak Steak House lub Burgerownia w ciężkim Industrialnym stylu.

Styl industrialny zaczerpnięty z Ameryki z początku lat 30 ubiegłego wieku, jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do przemysłu, ciężkich maszyn i surowych pofabrycznych wnętrz. Betonowe ściany, cegła, dużo elementów spawanych, beczki po oleju, itp..

Wielki burger z podwójnym mięsem i podwójnym bekonem
Strong Cheese Burger XXL z bekonem

Restauracje, których wnętrza zostały urządzone w stylu industrialnym idealnie pasują do takich potraw jak Steki i Hamburgery