Praca dla Kucharza w Wyszkowie

Przygotowywanie Burgerów i Praca przy Grillu

Zatrudnienie na stanowisku Kucharz lub pomoc Kucharza w Grill Way Bar to możliwość realizacji własnych ambicji i planów zawodowych. Praca w prestiżowym i modnym miejscu, dzięki której można realizować swoje marzenia.

Praca w naszej Burgerowni to również nowe doświadczenia i kontakt ze wspaniałymi ludźmi.

Dołącz do naszej Ekipy!

Obowiązki

Praca w Kuchni, jako samodzielny kucharz, praca przy grillu oraz pomoc kucharza na kuchni – grillowanie i przyrządzanie potraw z grilla. Burgery, Hamburgery z prawdziwej 100% Wołowiny (również z Ryby i Kurczaka), Pyszne Przekąski oraz Zdrowe Sałatki z mięsem i bez mięsa oraz Szybkie Amerykańskie Jedzenie tj; Frytki, Nuggetsy, Ziemniaczki, itd.

Wymagania

dobra organizacja własnej pracy,

komunikatywność,

umiejętność pracy w zespole,

chęć uczenia się,

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

pracę w przyjaznej atmosferze,

szkolenie wstępne i stanowiskowe,

grafik dostosowany do potrzeb pracownika,

umowa o pracę

Grill Way Bar
Wyszków, ul. Świętojańska 11

Wyślij CV na mail: kontakt@grillway.pl