Wyjątkowe Burgery w Wyszkowie

Wyszków – Malownicze Miasto nad Bugiem

Piękne małe miasteczko położone niedaleko Warszawy cieszy się wielką popularnością wśród Letników z Warszawy, podróżujących po Polsce Turystów, a nawet Turystów zagranicznych, którzy znają Wyszków jedynie z burzliwej historii i starych pocztówek. Okolice Wyszkowa ze względu na niezwykle malownicze krajobrazy i piękne nadbużańskie widoki są rajem dla fotografów przyrody, wędrujących marzycieli i miłośników ciszy i spokoju.

Wyszków i okolice to nie tylko przepiękne tereny wypoczynkowe, miejsca do odpoczynku i relaksu ale także zabytki i relikty historii. Turyści odwiedzający Wyszków mogą również skorzystać z ciekawej oferty turystycznej i bazy noclegowej. Na Turystów w Wyszkowie czeka wiele atrakcji turystycznych i możliwości aktywnego spędzenia czasu, m.in; Wycieczki rowerowe, Miejska Plaża i Kąpielisko, Spływy kajakowe, Wędkowanie, Spacery po lesie i Grzybobranie. A na złą pogodę świetnie wyposażone Siłownie, Ośrodki sportowe, Biblioteka i Kino.

Dzięki różnorodnym programom kulinarnym TV i panującej modzie na gotowanie, co raz częściej można spotkać Turystów Kulinarnych, którzy podróżując po świecie poszukują ciekawych wyjątkowych smaków. Kosztują tradycyjnych kuchni, smakują lokalnych wyrobów i oryginalnych potraw.

Jedzenie w Wyszkowie

Na kulinarnej mapie Wyszkowa jest wiele miejsc, które warto polecić. Jednym z takich miejsc, z których Wyszków słynie jest restauracja w amerykańskim stylu, serwująca burgery z prawdziwej 100% wołowiny – Burgerownia Grill Way Bar – America Burger

Grill Way Bar – American Burger to wyjątkowe miejsce z klimatem, które obowiązkowo należy odwiedzić.

Największy wybór smaków w Polsce

Burgery w restauracji Grill Way Bar przyrządzane są w kilkunastu wersjach smakowych – począwszy od bardzo łagodnych, aromatycznych, poprzez lekko pikantne i ostre, a skończywszy na orientalnych i piekielnie ostrych smakach.

Zapraszamy do Wyszkowa – Miejsce spotkań Grill Way Bar – American Burger
(ul. Świętojańska 11, dawna: I Armii Wojska Polskiego 11 – Codiennie od 12:00 do 22:00)