Burgerownia w stylu loft

Modna Restauracja w stylu Loft w Wyszkowie

Pierwsza Burgerownia Grill Way Bar swoją działalność rozpoczęła 1 marca 2014 roku w małym lokalu przy ulicy Prostej 4 w Wyszkowie. 30 metrowy lokal na szczycie tz. Organek bardzo szybko okazał się zbyt mały, aby sprostać oczekiwaniom Gości. Już po pół roku działalności Grill Way Bar został przeniesiony do luksusowego budynku Domu Handlowego Vetro. Od września 2014 roku nowoczesny lokal ze szklaną witryną przy ul. I Armii Wojska Polskiego 11 stał się nową siedzibą Burgerowni.

Burgerownia w Stylu Industrialnym

Nowoczesny lokal o powierzchni 100 m2 został urządzony w stylu loftowym, dzięki czemu klasyczne wnętrze nabrało bardziej garażowego charakteru. Ceglana okleina i surowe dekoracje nadały industrialnego sznytu. Modna aranżacja i klimat amerykańskiej burgerowni sprawia fantastyczne wrażenie, a miłą atmosferę dopełnia świetna muzyka w tle. Po mimo eleganckiego wnętrza, miejsce skierowane jest do osób pragnących swobody i naturalnego luzu.

Bardzo serdecznie zapraszamy do naszego nowego lokalu przy ul. I A.W.P. 11. Mamy nadzieję, że aranżacja wnętrza przypadnie Wam do gustu i będziecie wpadać do Grill Way’a często i na dłużej!

BURGEROWNIA – Grill Way Bar

Otwarte CODZIENNIE od 12.00 do 22.00

07-200 Wyszków, ul. I Armii Wojska Polskiego 11